НОВИНИ: Контрольні матчі

Контрольний матч. «Волинь-М» – «Іллічівець» (Маріуполь) 0:0

05 липня 2012р., 23:04
Контрольний матч. «Волинь-М» – «Іллічівець» (Маріуполь) 0:0 Сьогодні молодіжний склад «Волині», котрий перебуває на зборах у Криму, провів черговий контрольний поєдинок, суперником у якому виступив маріупольський «Іллічівець».

Загалом гра проходила за відчутної переваги маріупольців, «молодіжка» ж волинян змушена була, переважно захищатися. Втім, до перерви, не дивлячись на постійні атаки вищого за класом суперника, захист лучан цілком упевнено справлявся із ситуацією. А наприкінці тайму лучани й самі провели кілька небезпечних контратак на ворота маріупольців. Особливо небезпечними були удари у виконанні Сергія Подригулі та Артема Щедрого, однак, до взяття воріт справа, на жаль, також не дійшла.

По перерві ситуація особливо не змінилася – маріупольці намагалися тиснути й мали кілька стовідсоткових нагод аби відзначитися, однак чудово зіграв новачок «Волині», котрий перебуває на перегляді – кіпер Ігор Рипновський. Ближче до кінця гри гравці «Іллічівця», яким уже не було чого втрачати, пішли на штурм. Однак, варто відзначити упевненість та зрілу гру усіх гравців «Волині», котрі на рівних протистояли солідному опоненту й до останнього билися у кожному ігровому епізоді. У свою чергу, «Волинь» також мала шанс вийти вперед, однак, гострі контрвипади за участю флангових півоборонців до взяття воріт не призвели. Відтак, у підсумку – почесна нічия 0:0 за великої самовіддачі та якісної гри у виконанні молодіжного складу лучан під керівництвом Анатолія Павловича Пісковця.