Юніори здобувають шосту перемогу в чемпіонаті U-19
  • gallery
  • video

02 жовтня 2013р., 19:10

Початок матчу 11 туру між "Волинню" та "Ворсклою" видався дуже динамічним – дебют пройшов в обопільних атаках суперників. Утім, підопічні Ярослава Комзюка нападали гостріше, що вилилося в небезпечні удари Дудіка і Форсюка та у кілька незавершених гострих флангових атак.

Ключовий момент першого тайму відбувся на 12 хвилині гри. Активний Максимук навісив на 11 метрів, Форсюк м’яча не дістав, але на дальній стійці першим був Зінкевич. Олексій влучив точнісінько у дальній кут воріт полтавчан, але арбітр зафіксував офсайд, побачивши його у Форсюка.

Другу половину тайму суперники протупцялися в центрі поля й гру оживив хіба удар Романа Воробея головою після подачі кутового Дудіком. Із хорошої позиції Роман поцілив кіперу в руки.

Другий тайм виявився набагато багатшим на небезпечні моменти. Причому створювали їх господарі. Форсюк заробив пенальті, коли увірвався у штрафну майже по лицевій лінії. Сергій Коломієць з одинадцятиметрової позначки був влучним – 1:0.

Далі більше моментів мали лучани, аби подвоїти рахунок, ніж «Ворскла» його зрівняти. «Волиняни» прагнули не доводити справу до нервової кінцівки, але довгий час їм це не вдавалося. Дудік віддав пас на лінію штрафного і Зінкевич класним низовим ударом з лету поцілив у стійку. Причому м’яч по немислимій траєкторії прокотився по лінії воріт і вилетів за ворота… В наступній атаці Дудік фінтом прибрав суперника і цілив у дальню «дев`ятку», але не влучив зовсім трохи.

Наступний момент був також за Артемом – він не використав чистий вихід сам на сам… Усе міг вирішити Мар`ян Бабій, який класно зіграв індивідуально, фінтами та корпусом прибравши двох опонентів, але пробив з лівої повз дальній кут воріт. Крапку, причому ефектну (!) поставив у матчі Олексій Зінкевич. Йому вдався класний удар із 20 метрів – 2:0.

Після цієї перемоги і нічиї у грі між «Дніпром» та «Динамо» лучани вийшли на чисте друге місце у турнірній таблиці групи А. Тепер у «Волині» попереду два виїзних поєдинки у Києві проти «Арсеналу» та в Львові проти «Карпат».