НОВИНИ: Контрольні матчі

Контрольний матч. «Волинь» – «Інтер» (Запрешич, Хорватія) 1:1

02 липня 2012р., 22:23
У понеділок, 2 липня, «Волинь» провела черговий контрольний матч на навчально-тренувальному зборі у Словенії. Гра відбулася на тренувальному полі готелю у містечку Терме Зрече. Суперником волинян став клуб елітного хорватського дивізіону – «Інтер» (Запрешич). У звітному поєдинку не змогли взяти участь Олег Герасимюк, Сергій Сімінін, Сергій Пилипчук, Сергій Літовченко та Сільвіу Ізворану, які тренуються за індивідуальною програмою. Крім того, взяв участь у матчі новачок, котрий перебуває на перегляді – сербський півзахисник Ірфан Вуслянін з клубу «Нові Пазар».

«Волинь» з самого початку гри захопила ініціативу і вже на четвертій хвилині чудовий шанс відзначитися мав Суботіч, якого партнери вивели сам на сам з воротарем. Однак, Даніел пробив повз ворота. Суперники відповіли небезпечним штрафним метрів з 25-ти. Після потужного удару м’яч летів, було, у «дев’ятку» воріт «Волині», але Шеліхов у карколомному стрибку зумів перевести шкіряного на кутовий . А на 16-й хвилині Лопес змістився з флангу у центр і хльостко пробив під поперечину, але й воротар «Інтера» виявився на висоті й зумів відбити цей постріл.

Гра продовжувала проходити у взаємних випадах і на 32-й хвилині Бікфальві вдало видав пас врозріз між двома захисниками на Суботіча, той пробивав з 12 метрів з лівого краю, але м’яч пройшов повз дальню стійку воріт «Інтера». А згодом знову довелося демонструвати свою майстерність Шеліхову, який парирував удар когось із суперників після подачі кутового. Завершальні хвилини першого тайму також пройшли в атаках «Волині». І на 43-й хвилині у наших гравців був ще один непоганий шанс аби відзначитися, коли Насонов перехопив м’яч і вивів Павлова один на один з воротарем. Втім, Євген не став зближатися з кіпером і пробив ще до входу в штрафний майданчик. Як наслідок – м’яч розминувся із дальньою стійкою.

З початку другого тайму перевагою й надалі володіла «Волинь», але до голу справа ніяк не доходила. На 52-й хвилині після передачі Леандро непогано пробивав новачок лучан Педро, але «Інтер» виручив воротар. Щоправда, ближче до середини другої половини матчу гра вирівнялася й точилася переважно у центрі поля. Команди за цей час встигли лише обмінятися небезпечними, але неточними ударами по воротах. Та на 73-й хвилині Савич сильно пробив по воротах метрів з 17-ти, воротар «Інтера» намагався спіймати м’яч, але не втримав шкіряного в руках, а Шумахер виявився спритнішим за оборонців і заштовхнув круглого у ворота – 1:0!

Після голу волиняни провели ще кілька небезпечних атак, які, втім, успіху не досягли. Матч, здавалося б, спокійно добігав кінця, але на 89-й хвилині нападник «Інтера» зненацька перехопив поперечну передачу луцьких захисників, вийшов сам на сам із Старцевим і зрівняв рахунок. Тож у підсумку – дещо нелогічна за перебігом подій на полі нічия – 1:1.

«Волинь» – «Інтер» (Запрешич, Хорватія) 1:1 (0:0)