НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

У першому турі – дві нічиї і дві поразки
  • gallery

07 вересня 2013р., 18:44
Сьогодні стартувала Дитячо-юнацька футбольна ліга України. Команди луцької «Волині» змагалися у першому турі із однолітками з володимир-волинського BRW-ВіК. Практично усі матчі пройшли у дусі дербі та непоступливої боротьби, яка, власна, й притаманна іграм між сусідами.

У Луцьку першими зіграли команди U-16. Це був тренерський дебют Володимира Гащина у ДЮФЛ (прикметно, що усі чотири вікові команди «Волині» зіграли вперше з новими тренерами у ДЮФЛУ). Матч пройшов у хорошому темпі й глядачам на стадіоні, що на вулиці Дубнівській, скучати не довелося. Першими після помилки кіпера господарів забили володимир-волинці. Після штрафного воротар практично закинув м’яча у власні ворота… «Волинь» U-16 швидко відігралася: Руслан Чилій віддав пас на хід Андрію Ляшенку й той увігнав м’яча під поперечину – 1:1.

Після контратаки гості забили не менш красивий гол, але «Волинь» знайшла сили посилити тиск на ворота BRW попри влучання у стійку нападника з Володимира. Спочатку лучани не використали два хороших моменти і, здавалося, що «запорють» й третій, коли Чилій розстрілював  ворота впритул. Добре, що на добиванні холоднокровно зіграв Дручок. Станіслав красиво перекинув і воротаря, і захисників, які побігли захищати порожні ворота – 2:2. Утім, і це було ще не все – на останніх хвилинах кіпер господарів врятував команду після виходу сам на сам…

У другому поєдинку дня в Луцьку стався дебют і тренера Анатолія Чижа, і юних «волинян» з U-14, які вперше вийшли на поле у чемпіонаті ДЮФЛ України. На жаль, наші хлопці практично без шансів програли гостям – 0:3.

Тим часом у Володимирі-Волинському кипіли недитячі пристрасті. Волинь U-17 (тренер Роман Максимюк) пропустила з пенальті і зрівняла рахунок також із одинадцятиметрового (Дудік). Цей матч також проходив на зустрічних курсах й тримав глядачів у напрузі до останньої хвилини. Лучани не тільки відігралися, але й забили вдруге – Дмитро Льозін перехопив м’яча неподалік чужого штрафного майданчика, віддав на Пітальова й Дмитро вивів «Волинь» уперед. Після цього моменту лучани могли забивати утретє, але м’яч після гарматного удару Зінкевича влучив у поперечину…

Натомість BRW-ВіК відігрався після виходу сам на сам й після цього ще двічі не реалізував такі моменти. У підсумку – нічия 2:2.

У іншому володимир-волинському матчі команд U-15 рахунок відкрили гості – підопічні Володимира Гапона забили із 12 метрів чітким ударом у «девятку» воріт господарів й пішли на перерву виграючи. Але в другому таймі після просто таки «дитячих» помилок двічі пропустили – 1:2.

Другий тур ДЮФЛУ відбудеться наступної суботи 14 вересня. Команди ДЮФШ «Волинь» зустрінуться вдома й в гостях із львівськими «Карпатами».