НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

Команди ДЮФШ «Волинь» повернулися із зборів на Закарпатті

08 квітня 2013р., 14:19

Минулими вихідними із закарпатського Вишково повернулася делегація ФК «Волинь». Юні футболісти із команд U-15 та U-17 працювали на Закарпатті під час тижневого тренувального збору. На ньому гравці Володимира Дикого та Миколи Кльоца готувалися до відновлення змагань в ДЮФЛ.

- Умови для тренувань були дуже хорошими, а з огляду на реалії кліматичних умов на заході країни їх можна взагалі назвати ідеальними, - розповідає тренер U-15 Володимир Дикий. - У нашому розпорядженні було три стандартних поля і одне із штучним покриттям. Мали триразове харчування, працювали без вихідних, щодня мали або два тренування або зарядку та контрольний матч. Тому враження від зборів тільки позитивні.

Кожна із команд ДЮФШ «Волинь» зіграла по три контрольних поєдинки (2 тайми по 35 хвилин). Грали двома складами у першому та другому таймах, аби дати максимум ігрової практики усім виконавцям.

Отож, U-15 двічі зіграла у нічию – з «Вишково» - 1:1 (Хрущ), «Севлюшем» (Виноградово) - 3:3 (Ковч, Шандрук та Чилій) і виграла у «Золотарьово» - 4:2 (Чилій – 3, Хрущ).

U-17 зіграла у нічию 1:1 із «Вишково» (Хвесик), поступилася «Севлюшу» у лиху погоду та на глиноподібному полі – 0:6 та програла «Золотарьово» 1:2 (гол забив Котюн, а у другому таймі підопічні Кльоца не забили пенальті та не використали кілька виходів віч-на-віч).

Відзначимо, що командам ДЮФШ «Волинь» довелося грати спаринги із юнаками, старшими на 2-3 роки, а головною метою контрольних поєдинків на Закарпатті було набуття оптимальних кондицій та налагодження ігрових зв’язків.

16 Говерла-М 23 14
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?