Чемпіонат України. 17-й тур. "Ворскла" Полтава - "Волинь" 0:1
  • gallery
  • video

24 листопада 2012р., 15:57
Чемпіонат України. 17-й тур.

Волиняни активніше розпочали матч. Відвідувачі порожнього стадіону ім. Бутовського не встигли розсістися на місця, як уже на другій хвилині гості створили гольовий момент. Після подачі кутового Суботич, який повернувся в стартовий склад, чи то пробивав, чи то відпасовував головою, але Душан Савич, перебуваючи у двох метрах від воріт, зовсім трохи не дотягнувся до м’яча. Затим лучани спробували контролювати м’яча, натиснути і створили ще один напівмомент. Також після розіграшу кутового, заробленого Аржановим, м’яч небезпечно блукав штрафним майданчиком полтавчан, але таки вилетів з неї.

«Ворскла» ж спочатку грала без моментів, команди обмінялися попередженнями (Чеснаков та Занєв), аж раптом господарі вибухнули гольовою нагодою. На 18-й хвилині Занєв не зумів завадити пасу на хід Безусу, той втік від Шикова, який не ризикнув іти на червону картку, хавбек «Ворскли» увірвався в карний, але вдарив і повз Старцева (ще одне повернення в стартовий склад), і повз дальню стійку.

Надалі гра перейшла в середину поля і перший тайм суперники боролися не тільки один проти одного, але й із станом газону. Гравцям «Волині» воно здалося схожим на арену в луганському Свердловську, де лучани грали в 1/8 фіналу Кубка України. Трави на ньому було менше, ніж насипаного піску. Тому не тільки технічними помилками можна пояснити велику кількість браку у пасах. Тим не менше, лучани отримали ще одну нагоду забити. На 44-й хвилині Суботич виграв верхову боротьбу, втік від захисників, поклав на газон Долганського і пробивав у порожні ворота… Але під час виконання удару опорна нога Даніеля поїхала, і удар вийшов таким, що кіпер встиг таки кінчиками пальців перевести його на кутовий…

У перерві наставники обох команд замін не робили.  Але початок другого тайму активніше провели господарі. Не скажеш, що гра дарувала глядачам гольові моменти, але коли м’яч потрапляв до найкращого футболіста «Ворскли» – Безуса, оборонці «Волині» трохи панікували. Роман і сам часто пробивав і стандарти на собі заробляв. «Волинь» же ж відповіла двома фланговими атаками, проте в обох випадках надійно зіграв на виході Долганський.

Гості спокійно відбилися від цієї навали у середині тайму, а згодом провели разючу контратаку. На 76-й хвилині Овонікоко, який змінив Пилипчука, з центру поля відправив в атаку Суботича, той в дотик віддав Бікфалві. Ерік майстерно розібрався в епізоді, притримав м’яча і віддав на фланг Аржанову, Володимир в дотик виконав простріл в центр штрафного, де Савич також в дотик вдарив у лівий від Долганського кут. Кіпер м’яча дістав, але таки не виручив і перервав свою суху домашню серію у 380 хвилин – 0:1.

Після забитого голу лучани заграли впевненіше і легко відбили масований штурм «Ворскли» на останніх хвилинах матчу. Відмітимо, що «волиняни» перервали свою «суху» двоматчеву серію та в доброму настрої готуватимуться до останнього матчу в цьому році.