НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

ДЮФЛ України пішла на зимові канікули

07 листопада 2012р., 18:32

Команди ДЮФШ «Волинь» закінчили рік перенесеними матчами 9-го туру. Сьогодні в Луцьку волиняни із U-15 та U-17 зустрічалися із принциповим суперником - львівським УФК.

Поєдинок для підопічних Миколи Кльоца розпочався дуже вдало для «Волині». Господарі закінчили перший тайм, виграючи 2:0. Але у другій половині матчу «Волинь» різко збавила оберти, втомилася фізично і дозволила гостям забити три поспіль голи та впевнено закріпитися на першому місці у турнірній таблиці. Рахунок матчу 2:3.

А от остання у цьому році домашня гра ДЮФЛ у Луцьку була динамічною та безкомпромісною. УФК заволодів спочатку ініціативою, навіть на деяких час закривши «Волинь» U-15 на своїй половині поля. Відзначимо дуже впевнену гру воротаря лучан, який і на виходах грав надійно, й удари впритул відбивав як міг, і вчасно виходив з воріт під час закидів м’яча у штрафну «Волині». У середині першого тайму команда Володимира Дикого забила у двох поспіль атаках й відвела гру від власних воріт. На початку другого тайму волиняни отримали право на пробиття пенальті і, на жаль, традиційно для наших дитячих команд не реалізували його. Втім, надалі лучани не дали приводів засумніватися у власній перевазі і хоч пропустили двічі, але й стільки ж забили львів’янам. Кінцевий рахунок – 4:2 і наша U-15 іде зимувати на другому місці у турнірній таблиці, забивши у десяти матчах 26 голів - найбільше з-поміж усіх команд групи 4.

Матчі чемпіонату ДЮФЛ поновляться навесні 2013 року, а наш сайт найближчим часом підведе проміжні підсумки сезону у розмові із директором ДЮФШ «Волинь».