НОВИНИ: Чемпіонат України

Чемпіонат України. 10-й тур. "Волинь" - "Таврія" Сімферополь 0:1
  • gallery

29 вересня 2012р., 20:54

«Волинь» не здивувала кадровими змінами – в «основі» вийшли всі перевірені останнім часом бійці. У лучан давно травмовані Лопес та Старцев й Анатолій Демяненко знову почав гру із єдиним нападником – Даніелем Суботичем. За діями нападника, до слова, цього вечора спостерігала на трибуні «Авангарду» його мама, яка приїхала із Швейцарії. На жаль, не було навіть у заявці Павлова, який отримав ушкодження у Черкасах. Олег Лужний мав можливість випустити у «старті» відразу двох нападників – Фещука та Шиндера.

Дебют матчу став шоком для господарів. Шиков не встежив за Шиндером і мусив валити його неподалік лінії штрафного майданчика. Назаренко чітко реалізував гольову нагоду ударом у дальній кут – 1:0.

«Волинь» продовжила гру на нервах – своїх і вболівальницьких. Чи не кожен другий пас йшов у ноги супернику або ж був незручним для партнерів. Складалося враження, що гравці вперше бачать один одного.

Але на 19 хвилині «Таврія» подарувала шанс «волинянам». Пилипчук подав, а Селіо виклав пас на ногу Бікфалві. Ерік розстрілював ворота Погорілого, але його удар «на техніку» у дальній кут кіпер потягнув на кутовий.

Цей момент тільки на трохи мобілізував «Волинь», надалі гар господарів знову набула безбарвних рис.«Опорники» господарів давали забагато простору Назаренку і Сергій регулярно постачав пасами Шиндера та Фещука. У «Волині» ж спостерігався, напевне, рекордний рівень браку у пасах, а єдиний нападник Суботич отримував паси лічені рази або ж приймав м’яча у дуже незручній позиції. Перший шанс йому випав на 33 хвилині: Ерік класно вирізав пас на одинадцять метрів і Даніель пробивав головою – трохи вище поперечини. У відповідь Шиндер виграв забіг у Занєва, прострілив у центр штрафної і Сімінін ціною ушкодження заблокував удар Фещука.

До кінця тайму суперники моментів не створили, додавши тільки у статистику удар у рамку воріт «Волині»: це Назаренко виконав зі штрафного спробу №2, але цього разу Літовченко із «стандартом» справився.

Анатолій Демяненко зреагував на млявий правий фланг та програш боротьби у центрі поля та на другий тайм випустив Бабиря і Сетвича замість Насонова та Ізворану. Утім, уже в дебюті тайму «Волинь» могла пропустити вдруге – це Аржанов невдало скинув м’яч Літовченку і Махач махнув головою і тільки трохи перекинув ворота.

«Волинь» нарешті прокинулася і перевела гру на половину поля суперника. Олексій Бабир заробив кілька штрафних і виконав якісних прострілів, Суботич пробив головою після кутового, Шиков двічі пробивав після штрафного удару. Утім, відсоток браку у пасах лучан хоч і зменшився порівняно із першим таймом, але критично зашкалював.

Демяненко випустив замість Пилипчука Савича і у перші хвилини на полі Душан пробував загострити гру. Обігрався з Аржановим і потужно пробив з 20 метрів поруч зі стійкою. Класний момент мав Суботич - захисник гостей головою виніс м`яч з порожніх воріт.

Наприкінці гри, під час «останнього і рішучого штурму», «Волинь» виконала штрафний від центру поля і «Таврію» знову врятував гравець на штанзі, який вибив м`яч з нижнього кута воріт після удару головою Суботича. На стандарт до чужих воріт прибіг Літовченко і після цього моменту на ворота «Волині» пішла стрімка контратака «Таврії». Якийсь час Назаренко тягнув м’яча у центрі, дивлячись як Літовченко намагається встигнути до власних воріт. М’яч потрапив до Калініченка, який пробив вище воріт. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу гостей…

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?