НОВИНИ: Чемпіонат України

Чемпіонат України. 4-й тур. "Волинь" - "Шахтар" Донецьк 0:4
  • gallery

06 серпня 2012р., 21:28
Обидві команди почали гру у невисокому темпі, але якщо «Шахтар» вряди годи вибухав швидкістю та переміщеннями м’яча по полю, то «Волинь» була повільнішою та дещо розгубленішою. До того ж господарів надламав швидкий гол – це колишній «хрестоносець» Марко Девіч скористався помилкою центру захисту лучан після подачі кутового. Нападнику національної збірної України залишалося тільки у дотик підставити ногу і відкрити рахунок у грі: 0:1.

Волиняни дали гірникам занадто багато свободи і майже відразу після першого голу Максим Старцев виручив свою команду, коли ліквідував вихід сам на сам Мхітаряна, якому асистував Девіч. Генріх вдарив під опорну ногу, але Максим відбив. «Шахтар» на якийсь час причаївся, чекаючи атак «Волині» і помилок наших хлопців у центрі поля. «Волинь» справді спробувала відгризнутися, але Ілієву фатально не поталанило після пожачі Бікфалві з кутового. Валєнтін вдарив з відскоком від землі, але м’яч перелетів і захисників, і ворота. У наступній атаці Шиков красиво ліквідував прохід Фернандіньйо, кинув у контратаку опрних хавбеків, вони доправили м’яча до Еріка, той прокинув його між ніг захиснику і пробив. Вище воріт…

Прикро, що волиняни вдруге пропустили у той момент, коли збагнули, що не так страшний «Шахтар», як його малюють, провели кілька довгих атак і пробили по воротах. Степаненко забрав м’яча в Ізворану, пройшов з ним пів поля і дав розрізний пас на Мхітаряна. Того не встиг наздогнати Сімінін, Генріх обіграв Старцева і котнув м’яча у порожні ворота.

«Шахтар» продовжив грати, наче «Барселона», а «Волинь» виглядала геть розгубленою серед мережива атак гостей, яким вдалося забити ще раз: Девіч елегантно скинув м’яча на хід Рацу, той прострілив із меж штрафного майданчика в центр воротарського, звідки Тейшейра розстріляв ворота – 0:3.

У перерві Анатолій Демяненко мусив змінювати Старцева, у якого стався рецидив травми. У Прем`єр-лізі дебютував Сергій Літовченко. А на посилення атаки вийшов Шумахер (замість інертного у першому таймі Лопеса). Утім, і Луческу змінив швидкісних гарвців на швидкісних та технічних – Косту на Вілліана, а Тейшейру на Ілсіньйо. І «Волинь» знову пропустила в дебюті тайму. Цього разу Девіч створив із Мхітаряном простеньку «стіночку», яка стала складним завданням для оборони господарів. Мхітарян обіграв Ілієва, вибіг на побачення із Літовченком і легко його переграв – 0:4.

До останньої п’ятнадцятихвилинки «Шахтар» закрив «Волинь» на своїй половині поля і мав ще щонайменше шість стовідсоткових моментів. Дійшло навіть до спроби Фернандіньйо закинути м’яча «за комірець» Літовченку зі своєї половини поля. «Волинь» наприкінці матчі активізувалася, кілька разів зуміла організувати випади «три на три», двічі влаштовувала паніку біля володінь Пятова, але забити гол престижу не вдалося.

Неочікувано розгромна поразки лучан на своєму полі, яка сподіваємося, дала інформацію і тренерам і гравцям перед серпневими матчами із топ-командами Прем`єр-ліги.